Bábkové divadlo - Červená čiapočka

Podrobný popis

Čo môže byť zaujímavejšie ako prerozprávanie tohto klasického príbehu pomocou figúrok a pozadí, na ktorých sa rozprávka odohráva? Preskúšajte deti a otestujte ich, či poznajú sled udalostí v rozprávaní o Červenej čiapočke alebo si vytvorte svoj vlastný príbeh za použitia rôznych 16 častí z balenia - les, stromy, kríky, značka, izba starej mamy,vlk, horár, stará mama a samozrejme nemôže chýbať červená čiapočka…Súčasťou balenia sú aj štyri drevené podstavce s drážkami v ktorých vybraným pozadím či postavičkou pohybujeme. 

Keď je scéna pripravená, príbeh sa môže začať. Fantázii sa medze nekladú. Tak smelo do toho. A nezabudnite na ponaučenie. 

 

Obsah balenia: 12 obojstranných častí a 4 drevené elementy na zapichovanie.
Určené pre deti od 3 rokov. 
Veľkosť balenia: 30 cm x  17 cm x  6 cm, ilustrácie Sebastián Rubiano.

Upozornenie: 
Čistite iba vlhkou handričkou. 
Nevystavujte túto hračku vysokým teplotám alebo vysokej vlhkosti. Drevo sa za týchto podmienok môže ohýbať a deformovať. 
U malých detí odporúčame pri hre dohľad.
Na odstránenie obalu nepoužívajte ostré nástroje.

Dodatočné parametre

Kategória: VŠETKY PRODUKTY
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: bábkové divadlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Bajo vyrába drevené hračky. V ponuke značky nájdete multifunkčné hračky, ktoré rozvíjajú inteligenciu, obratnosť a pomáhajú deťom myslieť aj analyticky, aj abstraktne. Používajú najbezpečnejšie certifikované netoxické farby, ktoré spĺňajú prísnu bezpečnostnú európsku normu EN71.