Bábkové divadlo - O perníkovej chalúpke

Značka: BAJO
€45
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Pamätáte si ešte na túto klasickú rozprávku? Budete vedieť zakomponovať jednotlivé postavy a predmety do príbehu? Z jednej strany divadielko vyzerá ako klasický les a z druhej ako krásny farebný svet sladkostí. No koho by to nezlákalo? Príbeh si samozrejme môžete vymyslieť aj vlastný. Ak večer kartičky nasvietite čelovkami alebo baterkami, divadielko nadobudne úplne nový rozmer a stane sa tieňovou hrou. Set obsahuje 10 drevených obojstranných častí ktoré pozostávajú z pozadia klasického lesa, stromu, chalúpky, pece, chlieviku, mačky, ježibaby, vtáčikov a Janka s Marienkou. Z druhej strany sú všetky elementy plné sladkého pokušenia, les plný cukríkov, ozdobená chalupka,..Balenie obsahuje aj štyri drevené podstavce s drážkami v ktorých vybraným pozadím či postavičkou môžme pohybovať.

Keď je scéna pripravená, príbeh sa môže začať. Tak smelo do toho. A nezabudnite na ponaučenie. 


Určené pre deti od 3 rokov. 
Veľkosť balenia: 30 cm x  17 cm x  6 cm, ilustrácie Sebastián Rubiano.

Upozornenie: 
Čistite iba vlhkou handričkou. 
Nevystavujte túto hračku vysokým teplotám alebo vysokej vlhkosti. Drevo sa za týchto podmienok môže ohýbať a deformovať. 
U malých detí odporúčame pri hre dohľad.
Na odstránenie obalu nepoužívajte ostré nástroje.

Dodatočné parametre

Kategória: VŠETKY PRODUKTY
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: bábkové divadlo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Bajo vyrába drevené hračky. V ponuke značky nájdete multifunkčné hračky, ktoré rozvíjajú inteligenciu, obratnosť a pomáhajú deťom myslieť aj analyticky, aj abstraktne. Používajú najbezpečnejšie certifikované netoxické farby, ktoré spĺňajú prísnu bezpečnostnú európsku normu EN71.