BAJO otáčacie kocky Princezná a drak

Akcia
Značka: BAJO
€22,50 –47 %
BAJO otáčacie kocky Princezná a drak
€22,50 –47 % €12
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tvorte vlastné rozprávky s touto sadou otáčacích kociek Princezná a drak. Námet čerpali z legendy o Wawelskom drakovi. Sú vyhotovené z kvalitného masívneho dreva a postavy sú detailne namaľované ekologickými farbami.

Keď postavíte vežu z 3 kociek, na každej strane objavíte inú postavu- Drak, dvaja bratia, ohnivý drak a malé dievčatko, ktoré nechce byť zjedené. Kocky nezaberajú veľa miesta, takže sú ideálny spoločník na cesty.

Hra rozvíja komunikačné zručnosti a koordináciu ruka - oko.

Rozmery: 4 x 12 cm 
Vhodné od 1,5 roka. 

Celý proces výroby BAJO hračiek je " zelený" od začiatku do konca. Hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov- drevo z buku, brezy, čerešne, orechu a slivky pochádza zo starostlivo obhospodarovaných lesov. Kvalifikovaný remeselníci drevo premieňajú na hračky a ošetrujú ho ekologickými, netoxickými farbami a olejmi. 

Hračky BAJO majú všetky predpoklady na to, stať sa generačnými.

 

Dodatočné parametre

Kategória: HRAČKY
Materiál: drevo
Podľa veku: 2-3 roky, 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov, 18 - 24 mesiacov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: kocky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Bajo vyrába drevené hračky. V ponuke značky nájdete multifunkčné hračky, ktoré rozvíjajú inteligenciu, obratnosť a pomáhajú deťom myslieť aj analyticky, aj abstraktne. Používajú najbezpečnejšie certifikované netoxické farby, ktoré spĺňajú prísnu bezpečnostnú európsku normu EN71.