BAJO Stavebnica 102 kociek

Podrobný popis

Každé dieťa by malo mať aspoň 1 stavebnicu. Ak sa rozhodnete pre túto 102 dielnu stavebnicu, určite neobanujete. Bude obľúbená aj u najmenších detí a stane sa ich  spoločníkom na dlhé roky. Postavte veže, domčeky pre bábiky, ohrady pre zvieratká, tvorte geometrické vzory, alebo napíšte svoje meno pomocou týchto krásnych drevených kociek. 

Ak máte sadu kociek, môžností pre hru a učenie je nekonečno. Každý kus je vyrobený z kvalitného masívneho dreva a natretý jasnými ekologickými farbami. 

Hra rozvíja jemnú motoriku a logické myslenie. 

Vhodné od 1,5 roku. 
Hrúbka dielikov: 2 cm

Celý proces výroby BAJO hračiek je " zelený" od začiatku do konca. Hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov- drevo z buku, brezy, čerešne, orechu a slivky pochádza zo starostlivo obhospodarovaných lesov. Kvalifikovaný remeselníci drevo premieňajú na hračky a ošetrujú ho ekologickými, netoxickými farbami a olejmi. 

Hračky BAJO majú všetky predpoklady na to, stať sa generačnými.

Dodatočné parametre

Kategória: HRAČKY
Materiál: drevo
Podľa prostredia: do interiéru, pre materské školy
Podľa veku: 2-3 roky, 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov, 18 - 24 mesiacov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: kocky, stavebnice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Bajo vyrába drevené hračky. V ponuke značky nájdete multifunkčné hračky, ktoré rozvíjajú inteligenciu, obratnosť a pomáhajú deťom myslieť aj analyticky, aj abstraktne. Používajú najbezpečnejšie certifikované netoxické farby, ktoré spĺňajú prísnu bezpečnostnú európsku normu EN71.