BAJO Stavebnica MONDRIAN

Značka: BAJO

Podrobný popis

Malí umelci si zamilujú túto Bajo Mondrian stavebnicu . Obsahuje 96 drevených blokov a je ideálna na vytváranie abstraktných diel inšpirovaných  štýlom Mondrian.

Tieto architektonické drevené kocky pre deti sú vyrobené v nápadnej kombinácii červenej, žltej, modrej, bielej a čiernej farby. Mondrian  stavebnicu môžu batoľatá a staršie deti použiť na vytvorenie takmer všetkého - môžu z nich stavať domčeky, ohrádky pre zvieratá, geometrické vzory, upokojujúce mandaly. Tiež ich môžu používať aj ako pomôcky na počítanie či ako prísady v detskej kuchynke. Sú výborné na podporu spolupráce medzi súrodencami a priateľmi. 

Hra s prírodnými blokmi je skvelý spôsob ako rozvíjať detskú obratnosť, koordináciu a jemnú motoriku.

Bloky sú dodávané v okrúhlom boxe s dreveným zatváraním pre ľahké uskladnenie - nájdete na ňom aj rozkreslený obsah boxu. 

Rozmery boxu Ø 27 cm  a výška 18 cm.
Najmenší dielik stavebnice má rozmery: 4 x 2cm 
Vhodné pre deti od 1,5 roku.

Celý proces výroby BAJO hračiek je " zelený" od začiatku do konca. Hračky sú vyrobené z kvalitných materiálov- drevo z bukov, brezy, čerešne, orechov a sliviek pochádza zo starostlivo obhospodarovaných lesov. Kvalifikovaný remeselníci drevo premieňajú na hračky a ošetrujú ho ekologickými, netoxickými farbami a olejmi. 

Hračky BAJO majú všetky predpoklady na to, stať sa generačnými.

 

Dodatočné parametre

Kategória: HRAČKY
Hračky podľa veku: predškoláci, školáci
Materiál: drevo
Typ hračky: kocky a stavebnice, kreatívne hračky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: