Drevené autíčko Candycar Šíp

Podrobný popis

Marhuľové rodinné kombi. Taký je Candycar Šíp.
Toto Candylab auto je ako stvorené na výlet s babkou a dedkom, ktorí so sebou vždy berú veľa zbytočnej batožiny.
Nevadí!
Do kufra tohto štýlového amerického vozidla sa toho totiž zmestí naozaj veľa.

Firma Candylab o sebe tvrdí, že práca s drevom je súčasťou ich DNA. Inšpirovali ich klasické americké vozy. S nadšením pre tieto autá vytvárajú designové kúsky vytŕčajúce z radu, ktoré sú zároveň jednoduché a trvácne.

Hračky sú vyrábané z obnoviteľných materiálov.
Drevo, sójový atrament, farby na báze vody, rozložiteľná guma a kovové časti, ktoré sú old school cestou výroby hračiek spolu s moderným korením designu je to, čo Candylab autíčka tvorí. 

Určené pre deti od troch rokov.
Materiál: bukové drevo, kovový podvozok, plastové kolesá
Rozmery autíčka:  8,9cm x 3,8cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vlaky, autá, lietadlá a lode
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: auto

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Candylab - Americký dizajnový klenot

Firma Candylab o sebe tvrdí, že práca s drevom je súčasťou ich DNA. Snažia sa vyhýbať plastom a obdivujú drevo. Skúmajú a objavujú nové spôsoby práce s ním. Inšpirovali ich klasické americké vozy. S nadšením pre tieto autá vytvárajú designové kúsky vytŕčajúce z radu, ktoré sú zároveň jednoduché a trvácne. Sú ideálne pre deti od 3 rokov. Stimulujú hrubú motoriku a pohyb ruky, sú ako stvorené na vymýšľanie si kadejakých zaujímavých príbehov, scénok a udalostí. Hračky sú vyrábané z obnoviteľného prírodného materiálu- dreva. Drevo, sójový atrament, farby na báze vody, rozložiteľná guma a kovové časti, ktoré sú old school cestou výroby hračiek, s moderným korením designu. Vyhýbame sa plastovému baleniu a používame udržateľné materiály. Teší nás, že Vám môžeme predstaviť túto jedinečnú značku milovanú deťmi aj zberateľmi!