Drevené domino v prírodných farbách

Akcia
Značka: Beige bois
€35 –29 %
Drevene domino v prirodnych farbach
€35 –29 % €25
Skladom
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

V ponuke sa nám objavilo toto prenádherné domino, pozostávajúce zo 44 častí. Jednotlivé časti sú vyrobené z orechového, bukového a jaseňového dreva. Výrobca necháva vyniknúť prirodzenú krásu tohto materiálu a preto na dokončenie hračky použili len 100% konopný olej.
Je len málo vecí, ktoré deti potešia tak, ako keď vidia padať domino. Hra je výzvou pre nejedného malého zvedavca a staviteľa. Drevené domino ako super využiteľná hračka a štýlová dekorácia do izby.

Domino sa dodáva v bavlnenom vrecúšku pre ľahšie uskladnenie. 
Nevhodné pre deti do 3 rokov. 

Rozmery 1 skladačky domina: 6 x 2,5 x 1 cm 

Grécka rodinná firma prináša do nášho obchodíku závan estetiky a minimalizmu. Ponúkame ich čisto prírodné, ručne vyrábané drevené hračky z bukového, jaseňového alebo orechového dreva prvotriednej kvality. Beige Bois sa inšpirovali princípmi Montessori, Waldorfskej pedagogiky a Reggio Emilia. Väčšina hračiek z ich ponuky je nedokončená, a to kvôli tomu, aby hračka podnecovala kreativitu dieťaťa a aby firma ukázala prirodzenú krásu dreva. Pokiaľ hračky majú nejaký finish, jedná sa o 100% konopný olej, bezpečný tmel alebo kriedové farby. Hračky sú balené v bavlnených vrecúškach, ktoré sa dajú prať a nezaťažujú životné prostredie.

Dodatočné parametre

Kategória: HRY
Materiál: drevo
Podľa prostredia: do interiéru, pre materské školy
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: kocky, stavebnice, spoločenské hry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: