Drevené stromy Les - jesenný

Značka: Raduga Grez
€52
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Les je jednou z najobľúbenejších hračiek na hranie príbehov. Rozvíja reč, predstavivosť, umelecké schopnosti a emočnú inteligenciu. Drevený les je klasická hračka pre hru s otvoreným koncom. Neposkytuje návod ani žiadne pravidlá pre samotnú hru. Vyzýva dieťa, aby si príbeh vytvorilo samo. Vďaka tomu sa rozvíja fantázia a myšlienkový proces v hlave dieťaťa. Dieťa do hry zapája emócie a komentuje svoje činy. 

Z kociek si dieťa môže vytvoriť mesto, a pomocou stromov tak vytvoriť park v strede mesta. Môže tiež poslať dúhových trpaslíkov na lesnú túru a vymyslieť si tak množstvo rozprávok. Napríklad aj o tom, ako sa jeden z trpaslíkov stratil a ostatní sa ho snažia nájsť. 

V lese si môžte zahrať množstvo obľúbených klasických rozprávok. Či už to bude rozpávka o Medovníkovej chalúpke, O červenej čiapočke alebo Máša a medveď. Pre deti je veľmi dôležité prenášať slovnú zásobu do reality. Deti sa tým veľmi zdokonaľujú v reči, hra im "otvára" predstavivosť a trénuje pamäť. 

- Hra obsahuje 8 stromov a kríkov vo veľkostiach: 14 cm, 12 cm, 11 cm ,10 cm, 3,5 cm a 3 cm.  

- Sú ručne vyrobené v etických podmienkach rodinnej firmy v Ruskej federácii, ktorá je 3 generáciou remeselníkov, vyrábajúcich matriošky

- materiál je lipové drevo, získané zo starostlivo obhospodárovaných lesov

- na hračky sú použité bezpečné, vodouriediteľné matné farby

- hračky majú zamatový povrch a príjemnú vôňu

Upozorňujeme, že tieto hračky sú 100% ručne vyrobené z prírodného dreva a každá z nich je jedinečná a iná. To znamená, že textúra a farba dreva sa môžu líšiť od tých, ktoré sú zobrazené na obrázkoch. Môžu sa tiež vyskytovať tmavšie alebo svetlejšie škvrny od dreva, ale považuje sa to za normálne a prirodzené.

CE testované.

Nevhodné pre deti do troch rokov.

Mladšie deti sa musia hrať iba pod dohľadom dospelých. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ HRAČKY
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: open-ended hračky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: