Drevený poschodový servírovací tanier s dezertami

Podrobný popis

Francúzske dezerty sú svetovou jednotkou. To vie predsa každý!

Poschodový tanier s výberom kultových francúzskych koláčov ako napríklad Éclair, makrónky, torta, donut, a niekoľko ďalších.
Dezerty sú vyrobené z dreva a bez kalórií. Na takomto tanieri sa doslova vynímajú.

Vhodné pre detské kuchynky, obchodíky, stánky alebo len tak na okrasu. Hračka rozvíja komunikačné schopnosti a slovnú zásobu.

Zabalené úsporne a ekologicky v papierovej krabici. Vhodné od 3 rokov.

Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

 

Rozmery: 18x16x18 cm

Vek: 3+

Materiál: drevo

V balení je 10 ks dezertov

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo do detskej kuchynky
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: príslušenstvo do detskej kuchynky, hračky pre rolové hry

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka VILAC je vlajková loď francúzskeho priemyslu na výrobu drevených hračiek. VILAC vyrába od roku 1911 drevené hračky ruka v ruke s tradičnou výrobou, modernými trendmi, prispôsobivou ekonómiou a dôrazom na ekológiu. Hračky sú vyrábané z dreva pochádzajúceho z udržateľne obhospodarovaných lesov, rešpektujúcich biodiverzitu a s veľkým dôrazom na technológie šetrné k životnému prostrediu. Pre dodávku dreva uprednostňuje VILAC krátke trasy. Používa miestne dreviny a dbá na to, aby bol za každý vyrúbaný strom vysadený nový. Pretože dnes už nemôžeme ignorovať výzvy ekologických problémov, VILAC sa zaviazal k obrane našej planéty.