HOLZTIGER Drevená figúrka Farmárka

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER
€14,10 €11,80 bez DPH
Skladom (>1 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Zahrajte sa na farmu s drevenými zvieratkami Holztiger. Farmárka ráno pozbiera vajíčka u sliepok, pripraví obed a farmár sa zatiaľ postará o statok. Deti si pri hre môžu prehrávať scénky z rozprávok alebo reálneho života. 

Postupne si môžu vyskladať svoj vlastný Holztiger set drevených zvieratiek.
Všetky zvieratká a figúrky sú ručne vyrábané. Spĺňajú bezpečnostné normy pre detské hračky a použité farby sú odolné aj voči pôsobeniu detských slín. 

Materiál: javorové drevo
Rozmery: 4,9 x 2,4 x 14,6 cm
Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ručne vyrábané a maľované drevené hračky pre deti. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.