HOLZTIGER Drevené zvieratko Cap

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER
€9,60 €8 bez DPH
Skladom (>1 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Cap, koza, malé kozliatko k tomu nejaký krík a máte svoju prvú rodinku domácich zvieratiek. Postupne svoju zbierku môžete rozširovať o ďalšie figúrky farmárskych drevených zvierat, rodinných figúrok, zvierat našich lesov a iných. 

A ako sa s nimi hrať? Deti sa môžu o zvieratká starať a predstierať tak činnosti, ktoré poznajú zo života pri starostlivosti o ozajstné zvieratá.
Pričom sa priučia zodpovednosti a empatii. 

Materiál: javorové drevo
Rozmery: 9,3 x 2,4 x 9,1 cm

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ručne vyrábané a maľované drevené hračky pre deti. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.