HOLZTIGER Drevené zvieratko Káčer

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER
€8,40 €7 bez DPH
Skladom (>1 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Samček kačice divej sa nazýva káčer. Drevené zvieratko káčera má tak ako skutočný káčer telo sfarbené do sivej farby, hruď a chrbát sfarbený do hneda. Hlavný znak odlišnosti medzi káčerom a kačicou je v sfarbení hlavy a zobáku. Káčer má hlavu sfarbenú do kovovo- zelenej farby a zobák sfarbený do zeleno- žlta. Na zadnom okraji krídel sa nachádza kovový modro biely lemovaný pás, tzv. "zrkadlo"

Holztiger zvieratká sú vyrobené v Európe. Všetky zvieratká sú ručne maľované. Sú lakované lakom, ktorý spĺňa prísne bezpečnostné normy a je pravidelne podrobovaný kontrole. Farby sú odolné pôsobeniu slín. 

Určené pre deti od 3 rokov. 

Materiál: javorové drevo 
Rozmery: 5,5 × 1,9 × 6,5 cm

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zvieratká, figúrky pre deti
Materiál: drevo
Podľa prostredia: domáce
Typ hračky: drevené zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ručne vyrábané a maľované drevené hračky pre deti. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.