Predajný stánok s občerstvením - 30 ks príslušenstva

Podrobný popis

Hmm, čo to tu cítim? Čo bude dobrého na večeru?

Detská drevená kuchynka inšpirovaná pojazdnými stánkami občerstvenia, ktoré ponúkajú milovaný street food typu burger, hranolky a limonády. Reštaurácia obsahuje aj ďalšie vybavenie a je skvelou hračkou pre nadšencov jedla a gastronómie ako takej.

Obsahuje 30 ks príslušenstva na prípravu rôznych pokrmov a ich kombinácií (menu, soľnička s koreničkou, kečup, plechovky s nápojom, obracačka, pokrmy samotné a podobne).

Hra rozvíja  komunikačné schopnosti a slovnú zásobu dieťaťa. Drevené hračky od značky Vilac sú vyrábané ekologicky, čo zaručuje značka francúzskej agentúry ADEME.

Rozmer: 53x110x47 cm

Věk: 3+

Materiál: drevo

Obsahuje 30 ks príslušenstva

Dodatočné parametre

Kategória: Stánky, obchody a reštaurácie
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: stánky, obchody a reštaurácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka VILAC je vlajková loď francúzskeho priemyslu na výrobu drevených hračiek. VILAC vyrába od roku 1911 drevené hračky ruka v ruke s tradičnou výrobou, modernými trendmi, prispôsobivou ekonómiou a dôrazom na ekológiu. Hračky sú vyrábané z dreva pochádzajúceho z udržateľne obhospodarovaných lesov, rešpektujúcich biodiverzitu a s veľkým dôrazom na technológie šetrné k životnému prostrediu. Pre dodávku dreva uprednostňuje VILAC krátke trasy. Používa miestne dreviny a dbá na to, aby bol za každý vyrúbaný strom vysadený nový. Pretože dnes už nemôžeme ignorovať výzvy ekologických problémov, VILAC sa zaviazal k obrane našej planéty.