NÁŠ PRÍBEH

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zdravím Vás.       rsz_tutumutu-zviertká-modrý_vozík_1

Moje meno je Miška a vítam Vás na stránke svojho hračkárstva. Tak ako asi väčšina z vás, aj ja som rodič. Narodením nášho syna Filipa sa môj pohľad na svet značne zmenil na všetkých frontoch :) Začala som si uvedomovať, aký veľký vplyv na osobnosť dieťaťa môže mať aj tak zdanlivo obyčajná vec, akou je výber hračiek. Zároveň som nie veľmi šťastná zo stavu našej planéty a sama rada nakupujem premyslene. 

Funkcia a prevedenie samotnej hračky je pre mňa nesmierne dôležité, preto kladiem dôraz na udržateľné a ekologické materiály z obnoviteľných zdrojov. Snažím sa byť zodpovednou, a to ponúkam aj vo svojom obchode. 

Dbám na výber hračiek, ktoré podnecujú detské zmysly, zvedavosť, fantáziu a tvorivosť. Také, ktoré sú pre určité vekové skupiny detí tie najvhodnejšie a rozvíjajú ich potreby, akými sú napríklad jemná a hrubá motorika, rozpoznávanie farieb, písmen, čísel, geometrických tvarov, ako aj logické myslenie, umelecký duch a kritické myslenie. Hračky, ktoré nie sú prvoplánové, trénujú pamäť, nútia deti premýšľať, spájať si súvislosti a tým ich navedú na jednu z najzaujímavejších ciest objavovania a učenia sa - na nekonečnú cestu hry. 

 Ak to cítite podobne, tak práve pre Vás vzniklo TUTUMUTU. 

Ponúkam Vám hračky, ktoré majú svoj príbeh, jednoduchý dizajn, hračky, ktoré sa len tak ľahko nezničia a radi ich odložíte aj pre svoje vnúčatká. Som si istá, že sa Vám spolu s Vašimi deťmi podarí ich prostredníctvom vytvoriť veľa zaujímavých príbehov a krásnych momentov, na ktoré budete dlho spomínať.  Veľmi by som si priala, aby sa hračky zakúpené v TUTUMUTU stali generačnými a spoločne by sme tak svojou troškou prispeli k ochrane životného prostredia.

 Na tomto odkaze nás nájdete aj na IG - Instagram TUTUMUTU 

 V prípade akýchkoľvek otázok, mi pokojne napíšte. Ak to bude v mojich silách, rada Vám pomôžem, poradím.

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie