NÁŠ PRÍBEH

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zdravím Vás.       rsz_tutumutu-zviertká-modrý_vozík_1

Moje meno je Miška a vítam Vás na stránke svojho hračkárstva. Tak ako asi väčšina z vás, aj ja som rodič. Narodením nášho syna Filipa sa môj pohľad na svet značne zmenil na všetkých frontoch :) Začala som si uvedomovať, aký veľký vplyv na osobnosť dieťaťa môže mať aj tak zdanlivo obyčajná vec, akou je výber hračiek. Zároveň som nie veľmi šťastná zo stavu našej planéty a sama rada nakupujem premyslene. 

Funkcia a prevedenie samotnej hračky je pre mňa nesmierne dôležité, preto kladiem dôraz na udržateľné a ekologické materiály z obnoviteľných zdrojov. Snažím sa byť zodpovednou, a to ponúkam aj vo svojom obchode. 

Dbám na výber hračiek, ktoré podnecujú detské zmysly, zvedavosť, fantáziu a tvorivosť. Také, ktoré sú pre určité vekové skupiny detí tie najvhodnejšie a rozvíjajú ich potreby, akými sú napríklad jemná a hrubá motorika, rozpoznávanie farieb, písmen, čísel, geometrických tvarov, ako aj logické myslenie, umelecký duch a kritické myslenie. Hračky, ktoré nie sú prvoplánové, trénujú pamäť, nútia deti premýšľať, spájať si súvislosti a tým ich navedú na jednu z najzaujímavejších ciest objavovania a učenia sa - na nekonečnú cestu hry. 

 Ak to cítite podobne, tak práve pre Vás vzniklo TUTUMUTU. 

Ponúkam Vám hračky, ktoré majú svoj príbeh, jednoduchý dizajn, hračky, ktoré sa len tak ľahko nezničia a radi ich odložíte aj pre svoje vnúčatká. Som si istá, že sa Vám spolu s Vašimi deťmi podarí ich prostredníctvom vytvoriť veľa zaujímavých príbehov a krásnych momentov, na ktoré budete dlho spomínať.  Veľmi by som si priala, aby sa hračky zakúpené v TUTUMUTU stali generačnými a spoločne by sme tak svojou troškou prispeli k ochrane životného prostredia.

 Na tomto odkaze nás nájdete aj na IG - Instagram TUTUMUTU 

 V prípade akýchkoľvek otázok, mi pokojne napíšte. Ak to bude v mojich silách, rada Vám pomôžem, poradím.