VILAC Predajný stánok s občerstvením - 30 ks príslušenstva

Akcia Tip Dopredaj
Neohodnotené
Značka: Vilac
€97,90 –8 %
V8101 VILAC Malá reštaurácia
€97,90 –8 % €90
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Hmm, čo to tu cítim? Čo bude dobrého na večeru?

Detská drevená kuchynka inšpirovaná pojazdnými stánkami občerstvenia, ktoré ponúkajú milovaný street food typu burger, hranolky a limonády. Reštaurácia obsahuje aj ďalšie vybavenie a je skvelou hračkou pre nadšencov jedla a gastronómie ako takej.

Obsahuje 30 ks príslušenstva na prípravu rôznych pokrmov a ich kombinácií (menu, soľnička s koreničkou, kečup, plechovky s nápojom, obracačka, pokrmy samotné a podobne).

Hra rozvíja  komunikačné schopnosti a slovnú zásobu dieťaťa. Drevené hračky od značky Vilac sú vyrábané ekologicky, čo zaručuje značka francúzskej agentúry ADEME.

Rozmer: 53x110x47 cm

Věk: 3+

Materiál: drevo

Obsahuje 30 ks príslušenstva

Dodatočné parametre

Kategória: Detské kuchynky
Materiál: drevo
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Pre koho: dievča, chlapec
Produkt: stánky, obchody a reštaurácie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Francúzska značka VILAC je vlajková loď francúzskeho priemyslu na výrobu drevených hračiek. VILAC vyrába od roku 1911 drevené hračky ruka v ruke s tradičnou výrobou, modernými trendmi, prispôsobivou ekonómiou a dôrazom na ekológiu. Hračky sú vyrábané z dreva pochádzajúceho z udržateľne obhospodarovaných lesov, rešpektujúcich biodiverzitu a s veľkým dôrazom na technológie šetrné k životnému prostrediu. Pre dodávku dreva uprednostňuje VILAC krátke trasy. Používa miestne dreviny a dbá na to, aby bol za každý vyrúbaný strom vysadený nový. Pretože dnes už nemôžeme ignorovať výzvy ekologických problémov, VILAC sa zaviazal k obrane našej planéty.