GRAPAT Nins of the forest

Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Grapat

Podrobný popis

Nins of the forest sa stávajú hračkou, ktorú možno použiť ako symbolickú hru na vytváranie príbehov a malých svetov. V kombinácii s inými prvkami však môžu byť súčasťou matematických, jazykových a zmyslových hier. Okrem toho, tento materiál nie je štruktúrovaný, čo umožňuje jeho použitie mnohými spôsobmi. Prispôsobivosť týchto materiálov prispieva ku kreatívnym a odlišným spôsobom myslenia.

Mnohé prvky v tomto materiáli sú návrhy na vytvorenie malých svetov, miniatúrnych scén, ktoré pozývajú deti, aby vyjadrili a zahrali príbehy z ich vlastného vnútorného sveta do skutočného sveta. Deje sa tak prostredníctvom hier, emócií, pohybu, predstavivosti. Hrdinami detských rozprávok a legiend sú Nins s cylindrom, s kapucňou alebo bez nej. Rôzne materiály, ktoré „Nins“ sprevádzajú, vytvárajú scény, v ktorých môžu žiť a cítiť úplne nový imaginárny svet.

Obsahuje 6 mincí, 3 Nins s cylindrom, 3 malé plstené vrecúška, 3 plstené kukly, 1 plstený kruh, 1 polguľu, 1 šišku, 3 hríby, 3 mince, 2 malé tyčinky a 1 veľkú tyčinku. Súčasťou je textilná taška s tkaninou GOT Certificate.

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené figúrky a pegdolls
Podľa veku: 2-3 roky, 3-4 roky, 5-6 rokov, 18 - 24 mesiacov, 12 - 18 mesiacov
Chcem rozvíjať: jemnú motoriku, fantáziu, reč, sociálne a emocionálne zručnosti, farby, kognitívne zručnosti, tvary

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: