HOLZTIGER Diviak

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER

Podrobný popis

Drevený diviak má zdvihnuté ušká a ručne maľované prvky mu dávajú šťastný výraz. Spod ručne maľovanej čokoládovej srsti diviaka presvitá nádherná štruktúra dreva. Zvieratko je vyrobené ručne, z javorového dreva, je robustné a deťom sa dobre drží v ruke. Využijete ho pri rolových hrách, ale i pri rozprávaní príbehov.
Hrali ste už niekedy deťom divadlo? Nie? Tak vyskúšajte. Drevené zvieratká sú zaujímavé, poučné a tiež zábavné. Deti si pri aktívnej hre rozširujú slovnú zásobu, vedomosti, učia sa komunikovať, strácajú zábrany a hanblivosť a zároveň sa pri tom rozvíja ich fantázia a predstavivosť.  

Doplňte diviaka o samicu, diviačie mláďa a pošlite ich do lesa napríklad aj na bobule.

Všetky drevené zvieratká sú lakované ošetrujúcim lakom, ktorý v Nemecku podlieha neustálym kontrolám,  a ktorý je navyše odolný voči pôsobeniu slín a potu.
Zodpovedá európskej norme EN 71
Šarmu hračiek Holztiger podľahnú deti i dospelý. 

Rozmery: 11,5 × 2,8 × 8 cm

Materiál: javorové drevo

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zvieratká
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Chcem rozvíjať: jemnú motoriku, fantáziu, reč, sociálne a emocionálne zručnosti, koncentráciu a sústredenosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holztiger je nemecká značka drevených hračiek, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných a bezpečných hračiek pre deti. Každá figúrka je ručne vyrobená z kvalitného javorového dreva a starostlivo maľovaná, aby spĺňala prísne štandardy Holztigeru. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. S hračkami Holztiger sa deti môžu hrať, aj učiť závoveň. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.