HOLZTIGER Ovečka- hnedá

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER

Podrobný popis

Tmavohnedá drevená ovečka je veľká, a vďaka svojmu tvaru sa dobre zapadne do detských rúk. Má oblé tvary, jemný povrch a namaľovaná je presne tak, ako vyzerajú ovečky na statku. Ovečka je ručne vyrábaná z veľmi cenného javorového dreva, a je ručne maľovaná netoxickými farbami na vodnej báze.
Táto ručne vyrábaná ovečka bude dokonalým doplnkom každého stáda. Stačí len pridať niekoľko jahniat, pekného barana a hor sa na pašu!

Všetky drevené zvieratká sú lakované ošetrujúcim lakom, ktorý v Nemecku podlieha neustálym kontrolám, a ktorý je navyše odolný voči pôsobeniu slín a potu.
Zodpovedá európskej norme EN 71

Šarmu hračiek Holztiger podľahnú deti i dospelý. 

Rozmery: 10 × 2,4 × 7,4 cm

Materiál: javorové drevo

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zvieratká
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Chcem rozvíjať: jemnú motoriku, fantáziu, reč, sociálne a emocionálne zručnosti, koncentráciu a sústredenosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holztiger je nemecká značka drevených hračiek, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných a bezpečných hračiek pre deti. Každá figúrka je ručne vyrobená z kvalitného javorového dreva a starostlivo maľovaná, aby spĺňala prísne štandardy Holztigeru. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. S hračkami Holztiger sa deti môžu hrať, aj učiť závoveň. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.