HOLZTIGER Drevené zvieratko Ježko

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER
€6,60 €5,50 bez DPH
Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ježko je aj napriek svojim pichliačom milé a užitočné zvieratko. Jablká ho na chrbte niesť asi neuvidíte, ale v záhrade je veľkým pomocníkom.  ­Loví slimáky, hmyz, kyprí a hnojí pôdu. Výborne teda zapadne na farmu k ostatným zvieratkám, ale rovnako aj k zostave lesných zvieratiek. Deti sa môžu preniesť do sveta fantázie a o ježka sa postarať napríklad tým že mu pripravia domček, kde sa uloží na zimný spánok.
Ježko je vyrobený ručne, chrbát má zafarbený hnedou netoxickou farbou na báze vody a k realistickému vzhľadu ježka pomáhajú dokreslené pichliače a milý výraz tváre. 

Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Materiál: javorové drevo 
Rozmery: 5 × 1,9 × 3 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zvieratká, figúrky pre deti
Materiál: drevo
Podľa prostredia: lesné
Typ hračky: drevené zvieratká

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ručne vyrábané a maľované drevené hračky pre deti. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.