GRAPAT Wonders

Tip
Neohodnotené
Značka: Grapat

Podrobný popis

Grapat Wonders sú skvelou edukatívnou drevenou hračkou pre deti. 12 komponentov z rastlinnej ríše vyrobených z prírodných materiálov, umožňuje ľahké použitie a kombinovanie s inými hračkami.

Hračka Grapat Wonders bola navrhnutá s ohľadom na rozvoj detí. Pomáha pri rozvoji časového vnímania, kreativity a fantázie. Je ideálna pre používanie v škôlke alebo doma, ako nástroj pre učenie aj zábavu. Pri použití s Perpetual kalendárom umožňuje deťom lepšie pochopiť cyklické zmeny počas roka.

Okrem toho, že Grapat Wonders môžu byť použité ako súčasť Nekonečného kalendára, môžu sa tiež používať aj ako hračky pre otvorenú hru, ktorá deťom pomáha rozvíjať ich motorické a kognitívne schopnosti a podporuje tvorivú a slobodnú hru.

Grapat Wonders sú vyrobené z prírodných materiálov, ktoré sú bezpečné a priateľské k životnému prostrediu, a tak zabezpečujú zdravé a bezpečné hranie pre deti. Nekonečný kalendár nie je súčasťou balenia, ale nájdete ho na našej webovej stránke.

Vhodné pre deti vo veku od 3 rokov a vyššie, Grapat Wonders sú ideálnou hračkou pre každé dieťa, ktoré chce rozvíjať svoje schopnosti a mať zábavu z kreatívnej hry. Objednajte si ich hneď teraz a urobte deťom radosť. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Waldorfské hračky
Podľa veku: 3-4 roky, 4-5 rokov, 5-6 rokov, 6-7 rokov
Chcem rozvíjať: jemnú motoriku, fantáziu, reč, sociálne a emocionálne zručnosti, kognitívne zručnosti, plynutie času
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: