HOLZTIGER Drevené zvieratko Bocian

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER
€8,90 €7,40 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozná ho každý, deti, aj dospelí. S bocianmi sa spája množstvo ľudových prísloví a porekadiel, ktoré pripisujú výskytu bociana prínos šťastia, nového života či blahobytu.  

Tak ako všetky drevené zvieratká od značky HOLZTIGER , aj toto zvieratko je ručne vyrobené aj ručne maľované. Na maľovanie sa používajú vodou riediteľné farby, ktoré sú odolné voči pôsobeniu detských slín. 

Holztiger zvieratká sú obľúbené po celom svete. Milujú ju ich deti aj dospelý. Okrem toho, že sú výborným doplnkom pre hry s otvoreným koncom, sú aj peknou dekoráciou nie len do detskej izby. Oceníte ich aj ako vianočnú alebo veľkonočnú dekoráciu. 

Určené pre deti od 3 rokov.

Materiál: javorové drevo  
Rozmery: 6 x 1,9 x 11,5 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené zvieratká, figúrky pre deti
Materiál: drevo
Podľa prostredia: exotické
Typ hračky: drevené zvieratká
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ručne vyrábané a maľované drevené hračky pre deti. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.