HOLZTIGER Jahniatko - čierne

Neohodnotené
Značka: HOLZTIGER

Podrobný popis

Máte radi ovečky? V tom prípade by vo vašej zbierke určite nemalo chýbať toto tmavé jahniatko. A ako sa so zvieratkami hrať? Odporúčam zbierku doplniť o farmára alebo farmárku a starať sa o zvieratká v maštali tak, ako to na farme naozaj býva. 

Všetky Holztiger figúrky sú vyrábané ručne a maľované farbou, ktorá je odolná voči pôsobeniu detských slín. Sú to bezpečné a trvácne hračky, ktoré s radosťou odložíte aj pre vaše vnúčatá. 

Materiál: javorové drevo
Rozmery: 6 x 1,9 x 5 cm
Vhodné pre deti od 3 rokov. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holztiger je nemecká značka drevených hračiek, ktorá sa zameriava na výrobu kvalitných a bezpečných hračiek pre deti. Každá figúrka je ručne vyrobená z kvalitného javorového dreva a starostlivo maľovaná, aby spĺňala prísne štandardy Holztigeru. Drevené zvieratká HOLZTIGER sú ľahké, majú zaoblené tvary a dobre padnú do malých detských rúk. Náter zvieratiek je odolný voči detským slinám. Hračky Holztiger sú vhodné pre deti od 3 rokov a obľubujú ich deti aj dospelí po celom svete. S hračkami Holztiger sa deti môžu hrať, aj učiť závoveň. Veľkej obľube sa tešia vo waldorfskej pedagogike, v materských školách, v montessori pedagogike, doma ako open-ended hračka ale aj ako dekorácia do detskej izby. V ponuke značky Holztiger nájdete drevené zvieratká, stromy, drevené figúrky, drevený betlehem, Noemovu archu aj drevené vianočné figúrky. Figúrky Holztiger sú drevené hračky vhodné pre dievčatá aj chlapcov. 
Všetky HOZLTIGER hračky majú prestížne ocenenie SPIEL GUT.